Logo DWPN


Nasz Zespół
Dodaj do ulubionych



Ryszard Galla
Prezes Zarządu Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej

a

Lucjan Dzumla | lucjan.dzumla@haus.pl
Dyrektor Generalny Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej, więcej»



a

Weronika Wiese | weronika.wiese@haus.pl
Zastępca Dyrektora Generalnego Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej, więcej»




a
a


Klaudia Skapczyk

Manager Projektów
Sekretariat
klaudia.skapczyk@haus.pl
haus@haus.pl

a


Mariusz Rotarski

Manager Projektów
Centrum Europejskie
mariusz.rotarski@haus.pl

a
ag

Emilia Socha
Manager Ifa
Dział Kultury
emilia.socha@haus.pl

a

Michał Matheja
Koordynator Centrum Badań
Mniejszości Niemieckiej
Dział Kultury
michal.matheja@haus.pl

a
 
 
 
 
 
a
a

Andrea Zachoń
Kierownik Biura
andrea.zachon@haus.pl

a
a
Katarzyna Moczko
Doradca ds. dwujęzyczności
katarzyna.moczko@haus.pl

a
Julianna Klick
Manager Projektów
julianna.klick@haus.pl
a
a
Izabela Waloszek
Manager Projektów
izabela.waloszek@haus.pl
a
Monika Cieślik
Manager ds. rozliczeń
Sekretariat

monika.cieslik@haus.pl
haus-opole@haus.pl

a
a
Patrycja Wiencek-Baron
Manager Projektów
patrycja.wiencek@haus.pl
a
Magdalena Prochota
Manager Projektów
magdalena.prochota@haus.pl
a
a
Sandra Mazur

Manager Projektów
sandra.mazur@haus.pl
   
a
 
Gliwice
tel.: (32) 461 20 70
Opole
Tel.: (77) 402 51 05


MENU DZIAŁU
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 3


Kuźnia Młodych Liderów