Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychJuż w krótce kolejne szkolenie z cyklu „Wzmacniania Struktur Mniejszości Niemieckiej w Polsce” Zapisz się już dziś!


„Aktywizacja struktur Mniejszości Niemieckiej a współpraca samorządowa na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim” tematem przewodnim warsztatów dla członków MN, należących do zarządów DFK i innych osób zaangażowanych w działalność swojego koła DFK.

 

 

 

Rok 2014 jest w Polsce rokiem, w którym odbywają się zarówno wybory do Parlamentu Europejskiego jak i wybory samorządowe. Szczególnie te drugie wybory są bardzo istotne ze względu na aktywność obywatelską społeczeństwa. Dlatego też, Dom Współpracy Polsko – Niemieckiej, wspólnie z partnerami nadał tegorocznej edycji szkoleń w ramach projektu „Wzmacniania Struktur Mniejszości Niemieckiej tytuł: „Aktywizacja struktur Mniejszości Niemieckiej a współpraca samorządowa na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim”. Szkolenia skierowane są do członków MN, należących do zarządów DFK i innych osób zaangażowanych w działalność swojego koła DFK.

Celem szkolenia jest uświadomienie członkom MN istoty i wagi współpracy pomiędzy organizacjami mniejszości, a samorządem w danym regionie. 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu:

27-28 czerwca 2014r. – Opole (Hotel Mercure ul. Krakowska 57)- termin zgłoszenia do 23.06.2014

Liczba miejsc jest ograniczona.

Opłata za udział wynosi 20 zł od osoby.

Opłaty należy dokonać przelewem na konto  02 1140 1788 0000 3324 9900 1001 z dopiskiem „Wzmacnianie Struktur MN” w terminie do trzech dni poprzedzających szkolenie (opłata musi być dokonana do dnia 24 czerwca.).« wsteczDO POBRANIA

Karta uczestnictwa [.doc]

Program [.doc]