Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychJuż w krótce drugie szkolenie z cyklu „Wzmacniania Struktur Mniejszości Niemieckiej w Polsce” Zapisz się już dziś!


„Aktywizacja struktur Mniejszości Niemieckiej a współpraca samorządowa na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim” tematem przewodnim warsztatów dla członków MN, należących do zarządów DFK i innych osób zaangażowanych w działalność swojego koła DFK.

 

 

 

Rok 2014 jest w Polsce rokiem, w którym odbywają się zarówno wybory do Parlamentu Europejskiego jak i wybory samorządowe. Szczególnie te drugie wybory są bardzo istotne ze względu na aktywność obywatelską społeczeństwa. Dlatego też, Dom Współpracy Polsko – Niemieckiej, wspólnie z partnerami nadał tegorocznej edycji szkoleń w ramach projektu „Wzmacniania Struktur Mniejszości Niemieckiej tytuł: „Aktywizacja struktur Mniejszości Niemieckiej a współpraca samorządowa na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim”. Szkolenia skierowane są do członków MN, należących do zarządów DFK i innych osób zaangażowanych w działalność swojego koła DFK.

Celem szkolenia jest uświadomienie członkom MN istoty i wagi współpracy pomiędzy organizacjami mniejszości, a samorządem w danym regionie. 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach: (termin do wyboru)

II.   13-14 czerwca 2014 r. – Turawa (Hotel Zacisze ul. Biwakowa 2) – termin zgłoszenia do 9.06.2014 r 

III. 27-28 czerwca 2014r. – Opole (Hotel Mercure ul. Krakowska 57)- termin zgłoszenia do 23.06.2014

Liczba miejsc jest ograniczona.

Opłata za udział wynosi 20 zł od osoby.

Opłaty należy dokonać przelewem na konto  02 1140 1788 0000 3324 9900 1001 z dopiskiem „Wzmacnianie Struktur MN” w terminie do trzech dni poprzedzających szkolenie (np. wybierając II. termin szkolenia czyli 13-14 czerwca opłata musi być dokonana do dnia 10 czerwca.).« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej