Logo DWPN 1%

„Kuźnia Młodych Liderów”
Dodaj do ulubionychUwaga! Rekrutacja do projektu „Kuźnia Młodych Liderów” przedłużona do 4 kwietnia 2014r. Zapraszamy do udziału w projekcie! Projekt „Kuźnia Młodych Liderów” organizowany we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, skierowany jest do młodzieży MN w wieku od 18 – 30 lat z całej Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt „Kuźnia Młodych Liderów” organizowany we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, skierowany jest do młodzieży MN w wieku od 18 – 30 lat z całej Polski. Na projekt składają się trzy spotkania: 2 warsztaty oraz seminarium przeprowadzone w okresie od maja do października 2014 r. z udziałem ekspertów, polityków, liderów mniejszości niemieckiej, podczas których młodzież poznaje m.in. historię Mniejszości Niemieckiej w Polsce, stosunków polsko-niemieckich, ustawodawstwo dotyczące Mniejszości Narodowych i Etnicznych, zdobywa umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej, współpracy w zespole, wystąpień publicznych oraz zarządzania organizacją. Zakończeniem projektu będzie podróż studyjna do Mniejszości Niemieckiej mieszkającej w Danii, która ma na celu skonfrontowanie uczestników projektu z działaniami i przedsięwzięciami mniejszości narodowych i etnicznych w innych krajach Europy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi z Mniejszości Niemieckiej, którzy chcą zmieniać przyszłość!

Kontakt oraz bliższe informacje:« wsteczKONTAKT

Patrycja Wiencek-Baron,
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej,
ul. 1 Maja 13/2, 45-068 Opole,
tel.: (77) 40 25 105,
faks: (77) 40 25 115,
e-mail: patrycja.wiencek@haus.pl
PARTNERZY


Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w PolsceZwiązek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w PolsceZwiązek Studentów Niemieckich w PolsceTowarzystwo Akademickie A.V. Salia Silesia