Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychZaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące zasad rozliczania projektów w ramach PO KL


Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Opolu we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu zaprasza na spotkanie informacyjne nt: zasady rozliczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Spotkanie odbędzie się 16 września 2013 r, o godzinie 10:00 w sali 7 Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Ostrówek" przy ulicy Piastowskiej 14 w Opolu.

Celem spotkania jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów PO KL (którzy dotychczas nie realizowali projektów PO KL) z ogólnymi zasadami dotyczącymi rozliczania projektów w ramach ww. Programu.

Spotkanie poprowadzą:

-  Pani Jolanta Kowalska, Specjalista ds. Programów w Wydziale Monitorowania i Rozliczeń WUP
w Opolu,

- Pan Piotr Bartoszek, Specjalista ds. Programów w Wydziale Monitorowania i Rozliczeń WUP
w Opolu.

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 12 września 2013 r. do godz. 12:00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które zakwalifikują się na spotkanie zostaną o tym powiadomione drogą telefoniczną lub elektroniczną po zakończeniu rekrutacji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z GPI pod numerem telefonu 77 44 04 720-722 lub adresem poczty elektronicznej: info@opolskie.pl.« wsteczKONTAKT
Natalia Buhl

tel. 77 44 04 720-722

e-mail: n.buhl@opolskie.pl, info@opolskie.pl