Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychPrzekaż 1% Twojego podatku dla Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej
Myślisz, że możesz coś zmienić? Masz nadzieję, że Twoje działania

mają wpływ na życie innych?

Nie mylisz się, masz rację!
Dzięki 1% Twojego podatku darujesz nam szansę na realizację jeszcze większej ilości jeszcze lepszych projektów edukacyjnych i kulturalnych skierowanych do wszystkich mieszkańców województwa śląskiego i opolskiego.

Nie musisz dokonywać przelewów, samodzielnie wpłacać nam pieniędzy - wystarczy, że wypełnisz odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37, PIT-28) wpisując: Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, nr KRS 0000001456 oraz kwotę (nie może być ona większa niż 1% Twojego podatku wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół) a Urząd Skarbowy przekaże pieniądze na nasze konto.

Pamiętaj, że nie możesz podzielić 1% Twojego podatku między kilka organizacji.

Twojego podatku przekazany Domowi Współpracy Polsko-Niemieckiej pomoże zrealizować cele naszej działalności. Sprawdź, czy są zgodne z Twoimi wartościami i poglądami. Jeśli tak - wesprzyj naszą działalność, której beneficjentami jest corocznie około 15.000 osób (m.in. młodzież, przedstawiciele i członkowie organizacji pozarządowych, nauczyciele) z regionu.Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej jest Organizacją Pożytku Publicznego zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000001456.

program do pit - darmowy« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej