Logo DWPN 1%

Konkurs graficzny
Dodaj do ulubionychKonkurs graficzny trwa!!!Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza zarówno młodzież jak i dorosłych z całej Polski do udziału w konkursie graficznym pt.: „Euro 2012 symbolem zjednoczonej Europy”. Interesujesz się grafiką? Chcesz powalczyć o cenne nagrody? Wejdź i dowiedz się więcej!

 

 

 

 

 

 

 

 Konkurs graficzny
„Euro 2012 symbolem zjednoczonej Europy !”
listopad 2012

 

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz Konsulatem Generalnym RFN zaprasza do uczestnictwa w konkursie graficznym pt.: „Euro 2012 symbolem zjednoczonej Europy!”,
do udziału zapraszamy osoby z całej Polski w dwóch kategoriach wiekowych:

  • od 16 do 25 lat
  • od 25 lat wzwyż

Celem projektu jest ukazanie kwestii, które jednoczą wszystkich mieszkańców Europy na różnych poziomach życia tj.: kultura, sztuka, sport, polityka etc. Głównym tematem będzie postrzeganie integracji europejskiej – co oznacza Europa i codzienne życie młodych obywateli nawiązując do  Mistrzostw Europy w 2012 roku. Drugim celem będzie promocja rozpowszechnienie świadomości na temat podobieństw między różnymi kulturami.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie bądź dostarczenie do siedziby DWPN w Gliwicach pracy konkursowej do 30 listopada br.(obowiązuje data stempla pocztowego). Rodzaj pracy, jaką należy stworzyć to jednostronicowy komiks (krótka opowieść składająca się z kilku „slajdów” mówiąca o międzynarodowej przyjaźni – format prac jest dowolny. Po zakończeniu okresu nadsyłania prac konkursowych, jury (składające się z ekspertów z kulturoznawstwa oraz dziennikarstwa) wyłoni zwycięską trójkę w każdej kategorii wiekowej oraz 12 najlepszych prac, które ukażą się w kalendarzu DWPN na rok 2013. Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone na Gali kończącej projekt. Do nadesłanej pracy prosimy o dołączenie danych osobowych(imię, nazwisko, adres oraz dane kontaktowe) – więcej szczegółów w regulaminie. Poniżej lista nagród wyznaczonych za poszczególne miejsca w konkursie:

Kategoria wiekowa od 16 do 25 lat oraz od 25 lat wzwyż:

1 miejsce: Netbook
2 miejsce: Tablet
3 miejsce: Aparat cyfrowy

W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Mariusz Rotarski, menedżer projektów.« wsteczKONTAKT
tel.: 32 461 20 70
e-mail: mariusz.rotarski@haus.pl
DO POBRANIA

regulamin konkursu [doc.]

PARTNERZY


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej


Konsulat Generalny RFN we Wrocławiu