Logo DWPN 1%

Ożywianie lokalnych kół DFK 2012 we Wrocławiu
Dodaj do ulubionychW dniach 13-14 kwietnia br. (piątek-sobota) we Wrocławiu odbyły się warsztaty w ramach projektu Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce i Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej pt. "Ożywianie lokalnych kół DFK 2012/Konsolidierung der Begegnungsstätten 2012".

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych wraz z Domem Współpracy Polsko-Niemieckiej zorganizowali warsztaty pt.: "Ożywianie lokalnych kół DFK 2012 / Konsolidierung der Begegnungsstätten 2012". Warsztaty przeznaczone były dla tegorocznych opiekunów projektów/Projektbetreuer z terenu tzw. "Region Rest" - Polska Północna i Dolny Śląsk. Do udziału w warsztatach zaproszeni zostali również przedstawiciele organizacji mniejszości niemieckiej z wymienionych terenów. Warsztaty odbyły się w Hotelu "Wieniawa" we Wrocławiu.

Podczas szkolenia była mowa m.in. o koncepcji ożywiania lokalnych kół DFK, "Strategii Rozwoju Mniejszości Niemieckiej na lata 2010-2015", zarządzaniu i rozliczaniu projektów.« wsteczKONTAKT
Wioletta Kleemann, DWPN Opole,

tel.: 77 402 51 05, faks: 77 402 51 15,

e-mail: wioletta.kleemann@haus.pl,                                           

PARTNERZY


Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce
www.vdg.pl