Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychDom Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza Liderów Podmiotów Ekonomii Społecznej w cyklu szkoleń w ramach projektu "Rozwój Ekonomii Społecznej na Opolszczyźnie".


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza Liderów Podmiotów Ekonomii Społecznej do udziału w cyklu szkoleń w ramach projektu "Rozwój Ekonomii Społecznej na Opolszczyźnie", realizowanego w partnerstwie z Opolskim Centrum Demokracji Lokalnej FRDL oraz Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Szkolenia odbędą się w terminach:

  • 6-7 grudnia 2010 - "Finanse i księgowość w organizacjach pozarządowych"

Miejsce szkolenia: Hotel Olesno (ul. Krzywa 1, 46-300 Olesno)

  • 13-14 grudnia 2010 - "Przedsiębiorczość i zarządzanie w podmiotach Ekonomii Społecznej" Miejsce szkolenia: Hotel Festival (ul. Oleska 86, 45-222 Opole)

UWAGA! Zgłoszenie uczestnictwa zobowiązuje do udziału w całym cyklu szkoleń

Cykl szkoleń skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie woj. opolskiego oraz podmiotów posiadających siedzibę/oddział w woj. opolskim osoby.
W szczególności cykl szkoleń skierowany jest do Liderów Podmiotów ES (członkowie Zarządów, Komisji Rewizyjnych fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni, spółdzielni socjalnych, Centrów Integracji Społecznej, Zakładów Aktywności Zawodowej i in.).

  

Udział w szkoleniach jest bezpłatny

Każdemu z uczestników zostanie zapewniony nocleg, pełne wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego mailem (andrea.halenka@haus.pl), faksem (77-402-51-15), bądź pocztą (ul. 1 Maja 13/2, 45-068 Opole) do dnia 22.11.2010 r.

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Program [.doc]

Zakresy tematyczne szkoleń [.doc]

W załączeniu znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy oraz program, obowiązujący na wszystkie szkolenia, a także zakres tematyczne poszczególnych szkoleń w ramach cyklu.

Więcej informacji u p. Andrei Halenka, nr Tel. 77-402-51-05« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej