Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionych2 grudnia br. o godz. 11.30 w Bytomiu będzie miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu "Rozmowy o Europie" na temat: "Jakie wyzwania stoją przed UE w drodze do stabilizacji i bezpieczeństwa?" Naszym gościem będzie dr JANUSZ ONYSZKIEWICZ.


Gość: dr JANUSZ ONYSZKIEWICZ, b. minister obrony narodowej, poseł do Parlamentu Europejskiego (w latach 2004-2009), wiceprzewodniczący PE (w latach 2004-2007)

Termin:  2 grudnia br. (czwartek), godz. 11.30

Miejsce: Aula Centrum Kształcenia Ustawicznego im. W. Korfantego w Bytomiu (parter)

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Partnerami kontynuuje realizację cieszącego się popularnością cyklu spotkań "Rozmowy o Europie", do udziału w których każdorazowo zapraszamy jedną z osobistości polskiego i niemieckiego, a także europejskiego świata polityki, nauki i mediów. Z zaproszonym gościem rozmawiamy o Europie, Unii Europejskiej i jej mieszkańcach, europejskiej polityce, gospodarce, kulturze, a także o fascynacji Europą i ideą Wspólnej Europy. Nie bez znaczenia podczas spotkania są tematy dotykające najbardziej aktualnych zagadnień i wyzwań politycznych, społecznych i gospodarczych, a w tym spraw dotyczących miejsca i roli Polski oraz Niemiec w UE oraz stosunków polsko-niemieckich w ramach członkostwa w Unii Europejskiej.

Tematem najbliższego spotkania będzie: "Jakie wyzwania stoją przed UE w drodze do stabilizacji i bezpieczeństwa?"

W kolejnym w tym roku spotkaniu z cyklu "Rozmowy o Europie" - na zaproszenie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundacji Konrada Adenauera w Polsce - udział weźmie dr JANUSZ ONYSZKIEWICZ, b. minister obrony narodowej, poseł do Parlamentu Europejskiego (w latach 2004-2009), wiceprzewodniczący PE (w latach 2004-2007). 

Spotkanie rozpocznie się 2 grudnia br. o godz. 11.30 w Auli Centrum Kształcenia Ustawicznego im. W. Korfantego w Bytomiu i potrwa około 2 godziny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w spotkaniu!

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa (mailowo, faksem bądź telefonicznie; formularz zgłoszeniowy znajduje się w załączeniu) do 29 listopada br.

Kontakt: Anna Antoniak-Tannenberg, tel. 32 2324902, fax: 32 2324901, e-mail: anna.antoniak@haus.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po zakończeniu spotkania przewidujemy poczęstunek.

 

Współorganizatorzy

 

Fundacja Konrarada Adenauera

Urząd Miasta Bytom« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej