Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionych25 listopada br. o godz. 11.00 w budynku nr 3 przy ul. Bojkowskiej 37 w Gliwicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Rozmowy o Europie". Naszym gościem będzie prof. dr CHRISTOPH ZÖPEL.


II spotkanie z cyklu "Rozmowy o Europie"

 

Gość: prof. dr CHRISTOPH ZÖPEL, b. sekretarz stanu w federalnym Ministerstwie Spraw Zagranicznych, publicysta Termin: 25 listopada br. (czwartek), godz. 11.00 Miejsce: Aula 205/206, II p., budynek nr 3 (Cechownia), ul. Bojkowska 37 (Nowe Gliwice), 44-100 Gliwice

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Partnerami kontynuuje realizację cieszącego się popularnością cyklu spotkań "Rozmowy o Europie", do udziału w których każdorazowo zapraszamy jedną z osobistości polskiego i niemieckiego, a także europejskiego świata polityki, nauki i mediów. Z zaproszonym gościem rozmawiamy o Europie, Unii Europejskiej i jej mieszkańcach, europejskiej polityce, gospodarce, kulturze, a także o fascynacji Europą i ideą Wspólnej Europy. Nie bez znaczenia podczas spotkania są tematy dotykające najbardziej aktualnych zagadnień i wyzwań politycznych, społecznych i gospodarczych, a w tym spraw dotyczących miejsca i roli Polski oraz Niemiec w UE oraz stosunków polsko-niemieckich w ramach członkostwa w Unii Europejskiej.

W kolejnym w tym roku spotkaniu z cyklu "Rozmowy o Europie" - na zaproszenie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Friedrich-Ebert-Stiftung - udział weźmie prof. dr CHRISTOPH ZÖPEL, b. sekretarz stanu w federalnym Ministerstwie Spraw Zagranicznych, publicysta, gliwiczanin.

Spotkanie rozpocznie się 25 listopada br. (czwartek) o godz. 11.00 w Auli 205/206, II p. budynku nr 3 (Cechownia), przy ul. Bojkowskiej 37 (Nowe Gliwice) w Gliwicach, i potrwa około 2 godziny. Tematem przewodnim będą europejskie obszary metropolitarne w procesie zmiany.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w spotkaniu!

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa (mailowo, faksem bądź telefonicznie; formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej) do dnia 22 listopada br. Kontakt: Anna Antoniak-Tannenberg, tel. 32 2324902, fax: 32 2324901, e-mail: anna.antoniak@haus.pl

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po zakończeniu spotkania przewidujemy poczęstunek. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie w językach polskim i niemieckim.

Współorganizator:

Friedrich-Ebert-Stiftung (logo)« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej