Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionych18 listopada br. o godz. 14.00 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu ul. Hallera 9 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Rozmowy o Europie". Naszym gościem będzie DANUTA JAZŁOWIECKA, posłanka do Parlamentu Europejskiego.


Spotkanie z cyklu "Rozmowy o Europie"O

pole

Gość: DANUTA JAZŁOWIECKA, posłanka do Parlamentu Europejskiego, wiceprzewodnicząca Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.Termin: 18 listopada br. (czwartek), godz. 14.00 Miejsce: w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu ul. Hallera 9, 45-068 Opole

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Partnerami kontynuuje realizację cieszącego się popularnością cyklu spotkań "Rozmowy o Europie", do udziału w których każdorazowo zapraszamy jedną z osobistości polskiego i niemieckiego, a także europejskiego świata polityki, nauki i mediów. Z zaproszonym gościem rozmawiamy o Europie, Unii Europejskiej i jej mieszkańcach, europejskiej polityce, gospodarce, kulturze, a także o fascynacji Europą i ideą Wspólnej Europy. Nie bez znaczenia podczas spotkania są tematy dotykające najbardziej aktualnych zagadnień i wyzwań politycznych, społecznych i gospodarczych, a w tym spraw dotyczących miejsca i roli Polski oraz Niemiec w UE oraz stosunków polsko-niemieckich w ramach członkostwa w Unii Europejskiej.

W kolejnym w tym roku spotkaniu z cyklu "Rozmowy o Europie" - na zaproszenie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Konsulatu Generalnego RFN we Wrocławiu - udział weźmie DANUTA JAZŁOWIECKA, posłanka do Parlamentu Europejskiego, wiceprzewodnicząca Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

Spotkanie rozpocznie się 18 listopada br. (czwartek) o godz. 14.00, w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu ul. Hallera 9 i potrwa około 2 godziny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w spotkaniu!

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa (mailowo, faksem bądź telefonicznie; formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej) do dnia 16 listopada br. Kontakt: Izabela Marzodko tel. 77 402 51 06, fax: 77 402 51 15, e-mail: iza.marzodko@haus.pl

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po zakończeniu spotkania przewidujemy poczęstunek.

Współorganizator

 

Konsulat Generalny RFN we Wrocławiu  « wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej