Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychRegionalny Ośrodek EFS działający przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Opolu zaprasza do uczestnictwa w konkursie na zaprojektowanie gadżetu promującego Europejski Fundusz Społeczny


Regionalny Ośrodek EFS działający przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Opolu zaprasza do uczestnictwa w konkursie na zaprojektowanie gadżetu promującego Europejski Fundusz Społeczny. Konkurs ma charakter ogólnopolski, organizowany jest przez Krajowy Ośrodek EFS we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego. Adresowany jest do podmiotów ekonomii społecznej. Termin nadsyłania prac upływa 30 września br.

Zaprojektowany gadżet powinien w ciekawy i inspirujący sposób promować Europejski Fundusz Społeczny oraz możliwości jakie stwarza wykorzystanie środków z EFS. Dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody pieniężne!

Konkurs potrwa do 30 września br. Udział w nim jest bezpłatny. W Konkursie nie mogą brać udziału podmioty, w których kierownictwie zasiadają pracownicy lub członkowie rodzin pracowników Centrum Projektów Europejskich, Regionalnych Ośrodków EFS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Instytucji Pośredniczących i Pośredniczących II Stopnia PO KL.

Prototyp gadżetu wraz z dokumentacją techniczną oraz wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres:

Centrum Projektów Europejskich

Krajowy Ośrodek EFS
ul. Domaniewska 39A02-672
Warszawa,  z dopiskiem "Konkurs -gadżet EFS"

Więcej szczegółowych informacji o konkursie:
www.roEFS.pl/konkurs lub  www.efs.gov.pl  oraz  konkurs@cpe.gov.pl

 « wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej