Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionych8 października br. o godz. 10.00 w budynku nr 3 przy ul. Bojkowskiej 37 w Gliwicach odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Rozmowy o Europie". Naszym gościem będzie BURKHARD BALZ, polityk niemiecki (CDU), poseł do PE.


Spotkanie z cyklu "Rozmowy o Europie"

 

Gość: BURKHARD BALZ, polityk niemiecki (CDU), poseł do Parlamentu Europejskiego, członek komisji gospodarczej i monetarnej PE

Termin: 8 października br. (piątek), godz. 10.00
Miejsce: Aula 205/206, II p., budynek nr 3 (Cechownia), ul. Bojkowska 37 (Nowe Gliwice), 44-100 Gliwice

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Partnerami kontynuuje realizację cieszącego się popularnością cyklu spotkań "Rozmowy o Europie", do udziału w których każdorazowo zapraszamy jedną z osobistości polskiego i niemieckiego, a także europejskiego świata polityki, nauki i mediów. Z zaproszonym gościem rozmawiamy o Europie, Unii Europejskiej i jej mieszkańcach, europejskiej polityce, gospodarce, kulturze, a także o fascynacji Europą i ideą Wspólnej Europy. Nie bez znaczenia podczas spotkania są tematy dotykające najbardziej aktualnych zagadnień i wyzwań politycznych, społecznych i gospodarczych, a w tym spraw dotyczących miejsca i roli Polski oraz Niemiec w UE oraz stosunków polsko-niemieckich w ramach członkostwa w Unii Europejskiej.

W pierwszym w tym roku spotkaniu z cyklu "Rozmowy o Europie" - na zaproszenie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundacji Konrada Adenauera w Polsce - udział weźmie BURKHARD BALZ, polityk niemiecki (CDU), poseł do Parlamentu Europejskiego, członek komisji gospodarczej i monetarnej PE.

Spotkanie rozpocznie się 8 października br. (piątek) o godz. 10.00 w Auli 205/206, II p. budynku nr 3 (Cechownia), przy ul. Bojkowskiej 37 (Nowe Gliwice) w Gliwicach, i potrwa około 2 godziny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w spotkaniu!

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa (mailowo, faksem bądź telefonicznie; formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej) do dnia 5 października br.
Kontakt: Anna Antoniak-Tannenberg, tel. 32 2324902, fax: 32 2324901, e-mail: anna.antoniak@haus.pl

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po zakończeniu spotkania przewidujemy poczęstunek. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie w językach polskim i niemieckim.

Współorganizator:


Fundacja Konrada Adenauera w Polsce« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej