Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychOd października br. Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Instytut Promocji Aktywności Społecznej realizują kurs księgowości dla przedstawicieli sektora ekonomii społecznej w ramach projektu "Finanse w zgodzie z prawem".


Kurs pełnej księgowości dla NGO i innych podmiotów ekonomii społecznej
w ramach projektu "Finanse w zgodzie z prawem"

Celem projektu "Finanse w zgodzie z prawem" jest wsparcie przedstawicieli sektora ekonomii społecznej we wdrożeniu działań związanych z prawidłowym i profesjonalnym prowadzeniem księgowości oraz dostosowaniem ich działalności w obowiązującym prawie.

W ramach projektu realizowanych jest 120 godzin kursu pełnej księgowości od zupełnych podstaw, dla dwóch grup składających się z osób bez bogatego doświadczenia w prowadzeniu księgowości oraz wykształcenia w tym kierunku.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych we współpracy z organizacjami pozarządowymi ekspertów, którzy krok po kroku uczą pełnej księgowości od podstaw, odpowiadając na pytania uczestników oraz wskazując praktyczne przykłady pomagają rozwiązać trudne kwestie.

Zajęcia odbywają się w dwóch trybach:

  1. weekendowym(soboty, godz. 10.00-16.00) w Żorach
  2. tygodniowym (czwartki, godz. 16.00-19.30) w Gliwicach

i potrwają do czerwca 2010 roku.

W ramach projektu zapewniamy dostęp online do platformy wiedzy poświęconej księgowości: www.ksiegowosc-ngo.pl, na której systematycznie umieszczane są m.in. materiały ze szkoleń, wypowiedzi i rady ekspertów oraz odpowiedzi na zadawane przez uczestników oraz innych internautów pytania.

Serdecznie zapraszamy

Udział w projekcie jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących projektu informacji udziela: Maja Duda, menedżer projektu, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, tel.: 32 232 49 02 / 461 20 70, fax: 32 232 49 01 / 461 20 71, e-mail: maja.duda@haus.pl.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej