Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychRegionalny Ośrodek EFS działający przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Opolu zaprasza do uczestnictwa w konkursie na zaprojektowanie plakatu promującego Europejski Fundusz Społeczny


Regionalny Ośrodek EFS działający przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Opolu zaprasza do uczestnictwa w konkursie na zaprojektowanie plakatu promującego Europejski Fundusz Społeczny. Konkurs ma charakter ogólnopolski, organizowany jest przez Krajowy Ośrodek EFS we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego. Do udziału zaprasza się dzieci, młodzież i dorosłych ! Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca br.

Jeśli interesujesz się tematyką Unii Europejskiej i funduszy europejskich,  weź udział w konkursie na plakat, który w ciekawy i inspirujący sposób przedstawi korzyści jakie stwarza Europejski Fundusz Społeczny dla Polski!

Dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych: "Dzieci", "Młodzież", "Dorośli".

Konkurs potrwa do 30 czerwca br. Udział w nim jest bezpłatny. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora, instytucji prowadzących Regionalne Ośrodki EFS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Instytucji Pośredniczących i Pośredniczących II Stopnia oraz członkowie ich rodzin.

Prace wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres:

Centrum Projektów Europejskich

Krajowy Ośrodek EFS

ul. Domaniewska 39A

02-672 Warszawa,  z dopiskiem "Konkurs - plakat EFS"

Więcej szczegółowych informacji o konkursie: WWW.roEFS.pl/konkurs  lub  www.efs.gov.pl  oraz  konkurs@cpe.gov.pl

 « wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej