Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychKoncert niemieckiego projektu ABC-TOUR, Old Timers Garage w Katowicach, ul. Gen. Jankego 132


11 kwietnia br. (niedziela), godz. 20:00
Old Timers Garage w Katowicach, ul. Gen. Jankego 132

Old Timers Garage oraz Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej zapraszają 11 kwietnia br. o godz. 20:00 na jedyny w Polsce koncert niemieckiego projektu ABC-TOUR. Wydarzenie to odbędzie się w Old Timers Garage w Katowicach, przy ul. Gen. Jankego 132.

ABC-TOUR to trzech młodych i utalentowanych wykonawców koncertujących po całej Europie i zbierających świetne recenzje, w składzie:

Annalena Bludau jest folkową artystką z Niemiec promującą w trasie swój pierwszy album "Humans and sharks". Lubi śpiewać proste melodie, które roznosi wiatr, brzmieć głośno śpiewając cicho i robić rzeczy prostymi, kiedy nimi nie są.

www.myspace.com/annalenabludau

Binoculers oznacza czuć, myśleć i obserwować z bliska.

Autorzy mają minimalistyczne podejście do muzyki, ale wypełniają ją pomysłami z wykorzystaniem wszechstronnych instrumentów. Próbki gitary akustycznej, instrumenty powszechne jak melodica lub urządzenia dość niezwykłe jak stare walizki, tworzą wyjątkową atmosferę. Piosenki są dyskretne, ale nie nieśmiałe. Osobiste teksty pozostawiają wiele miejsca na własne myśli i uczucia.

www.myspace.com/binoculers

Canoe Man pisze utwory, które korzeniami sięgają klasycznych tematów i stylów, ale pochyla się nad nimi, rozwija i tnie je na kawałki, jakby patrzył na nie z boku. Często opiera się na prostych i powtarzających się chwytach gitarowych. Melodie wpadają w ucho, krążą wokół doświadczenia straty, tęsknoty i potrzeby, aby dostrzec, co te uczucia kryją w środku.

www.myspace.com/thecanoemanmusic

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp: 20 zł

Kontakt: Agnieszka Wydmuch, Old Timers Garage, tel. 601484656

Organizator:


Old Timers Garage

Partner:


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej