Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychKonferencja zamykająca projekt "CSR dla Górnego Śląska Międzysektorowa wiosna 2008/2009: działania na rzecz ożywienia współpracy między sektorami"


Z myślą o rozwoju regionu, z myślą o jego mieszkańcach, z myślą o partnerstwie międzysektorowym przygotowaliśmy publikację oraz krótki film, które przybliżą każdemu ideę CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu) i wskażą na możliwości działania w tym obszarze.

Przystępując do realizacji tego projektu mieliśmy na celu zawiązania dialogu, a w dalszej perspektywie, długotrwałej współpracy, pomiędzy sektorem biznesu a organizacjami pozarządowymi. Chcieliśmy także, żeby podjęta przez nas inicjatywa spotkała się z zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego regionu. Mierząc się z tym zadaniem w ramach inicjatywy przeprowadziliśmy szereg działań: m.in. Śląska Akademia CSR i współpracy międzysektorowej, konkursy promujące ideę CSR wśród sektora biznesu, III sektora, młodzieży i studentów, a także konferencje i warsztaty).

Poniższy film oraz publikacja: "O projekcie idei Społecznej Odpowiedzialności biznesu CSR i partnerstwach międzysektorowych" prezentują efekt podjętych przez nas starań.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:Zachęcamy do lektury oraz do działań prospołecznych!

Publikacja [.doc]

Pobierz film [.swf]

Materiały promujące ideę CSR oraz współpracę międzysektorową mogą być użytkowane do celów własnych. W przypadku wykorzystania ww. materiałów podczas szkoleń, warsztatów, konferencji itp. prosimy podać ich źródło.

W przypadku pytań /uwag prosimy o kontakt: Maja Duda, menedżer projektu, Gliwice, tel.: 032 2324902 wew. 113, fax: 032 2324901, e-mail: maja.duda@haus.pl

 

Partnerzy inicjatywy:


Projekt współfinansowany z grantu Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe / Supported by a grant from the Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe


Fundacja im. Friedricha Eberta


Regionalne Centrum Biznesu


Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST


Forum Odpowiedzialnego Biznesu

 

Patronat medialny:


Europerspektywy


ngo.pl -
portal organizacji pozarządowych


TVP Katowice


Radio Katowice


Radio Opole

Sedno-MOST

Inicjatywy Gospodarcze« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej