Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychWieczór z muzyką jazzową i swingiem – Zapraszamy!


W ramach XXII Seminarium Śląskiego odbędzie się dnia 26 października 2017 o godz. 18.30 koncert Zespołu Take Style. Przeniesiemy Państwa w świat muzyki – jazzu i swingu.

Take Style to formacja założona w 2003 r. przez opolskich muzyków – Arkadiusza Tomasza Czyżewskiego (skrzypce), Jacka Hornika (saksofon) i Piotra Skrzypca (instr. klawiszowe). Zespół tworzą profesjonalni muzycy wywodzący się z kręgów muzyki klasycznej. Uprawiają z powodzeniem różne gatunki muzyki zwanej jazzową, taneczną i rozrywkową. Skład ten znany jest z wielkiej spontaniczności podczas wykonywania swoich koncertów, niejednokrotnie zaskakuje umiejętnością połączenia różnego rodzaju gatunków i stylów muzycznych. Zespół koncertuje w wielu miastach Polski i za granicą.

Wraz z zespołem wystąpi wokalistka,  Żaneta Plotnik , finalistka konkursu DEBIUTY 2010 podczas 47 KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ w OPOLU. Nagrodzona za najlepszy debiut KFPP 2010 w plebiscycie słuchaczy Radia Opole. Od zawsze śpiewa, kocha muzykę i scenę. Słuchaczka Wokalnego Studia Kształcenia Jazzowego i absolwentka PSM w Opolu.

 

26 października 2017, godz. 18.30,

Zamek w Kamieniu Śląskim (ul. Parkowa 1a)

Wieczór z muzyką Jazzową i Swingiem –  koncert Zespołu Take Style

 

Udział jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 19 października 2017 r.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach XXII Seminarium Śląskiego. Szczegóły dot. Seminarium znajdują się tutaj:

http://www.haus.pl/aktualnosci-1260.html« wsteczKONTAKT

Andrea Zachoń
e-mail: andrea.zachon@haus.pl
tel.: (+48) 774025105

PARTNERZY