Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionych„Już niewielu pamięta” - wspomnienia mieszkańców Opola


Dom Współpracy Polsko Niemieckiej wraz z partnerami serdecznie zaprasza na spotkanie ze świadkami historii dnia 05.10.2017r. w Opolu.

 Spotkanie ze świadkami historii
pt. „Już niewielu pamięta” - wspomnienia mieszkańców Opola
05.10.2017
III  Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu, Stanisława Dubois 28

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z partnerami serdecznie zaprasza na spotkanie ze świadkami historii pt. „Już niewielu pamięta” - wspomnienia mieszkańców Opola”, które odbędzie się 05.10.2017 roku o godzinie 11.00 w III  Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu, Stanisława Dubois 28.  Na spotkaniu Świadkowie Historii będą wspominać lata szkolne i życie rodzinne, zarówno przed II wojną światową, jak i po jej zakończeniu.

W dzieciństwie i młodości to nauka, a w okresie dorosłości praca stanowią istotniejsze z obszarów życia, zajmują znaczącą ilość czasu, pochłaniają uwagę, wielokrotnie nadają sens egzystencji.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie udziału do dnia 3 października br. na adres: Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, Izabela Waloszek, izabela.waloszek@haus.pl, tel.: 77 402 51 05« wsteczKONTAKT

Izabela Waloszek,
e-mail: izabela.waloszek@haus.pl,
tel.: 77 402 51 05
DO POBRANIA

Program[.doc]

PARTNERZY