Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychKonferencję nt.: "Wpływ społecznej odpowiedzialności biznesu na wartość firmy"


Konferencja "Wpływ społecznej odpowiedzialności biznesu na wartość firmy" organizowana jest przez Regionalne Centrum Biznesu i Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w ramach inicjatywy "CSR dla Górnego Śląska. Międzysektorowa wiosna 2008/2009: działania na rzecz ożywienia współpracy między sektorami".

Spotkanie kierujemy do firm z województw śląskiego i opolskiego, dla których kwestie odpowiedzialnego biznesu stanowią istotną rolę w strategii firmy i podnoszeniu jej wartości. Mamy nadzieję, że na konferencji obecne będą zarówno te firmy, które realizują już zasady społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) w praktyce, jak i te planujące dopiero włączenie idei CSR w swoje długofalowe działania.

Więcej o idei CSR i jej potencjale można przeczytać na stronie www.csr-haus.pl.

Spotkanie odbędzie się 16 września br. o godzinie 14.00 w siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej przy ul. Rybnickiej 27 w Gliwicach.

 

W programie:

14:00

Powitanie gości i otwarcie konferencji

14:15               

Czy sprawiedliwość jest możliwa dr hab. Tomasz Czakon, Uniwersytet Śląski, Katowice

14:45                           

Budowanie wartości firmy za pomocą Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Miłosz Omastka, Regionalne Centrum Biznesu, Katowice

15:15              

Partnerstwo międzysektorowe jako przykład efektywnej realizacji idei CSR w praktyce - inicjatywa "CSR dla Górnego Śląska. Międzysektorowa wiosna 2008/2009: działania na rzecz ożywienia współpracy między sektorami" Anna Antoniak-Tannenberg, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, Gliwice

15:45               

Praktyczny wymiar CSR na przykładzie Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Fair Play"

16:15               

Zakończenie konferencji. Poczęstunek

 

Szczegółowy program

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o telefoniczne lub pisemne potwierdzenie uczestnictwa do dnia 15 września br. u asystentki projektu, p. Mai Dudy, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, ul. Rybnicka 27, 44-100 Gliwice, tel. 032 2324902 wew. 113, fax: 032 2324901, e-mail: maja.duda@haus.pl.

Formularz zgłoszeniowy.

 

 

Organizatorzy:

 « wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej