Logo DWPN 1%

V. Edycja "Kuźni Młodych Liderów"
Dodaj do ulubionychZaczęliśmy V. Edycję "Kuźni Młodych Liderów": "Sebastian Karta Rowerowa, Lucyna Bluzka, Marek Mieszek zamieniają się w "Szalonego Niedźwiedzia", " Leśną Wiewiórkę" i "Szumiący Potok".

To właśnie był początek I warsztatu V Edycji projektu "Kuźnia Młodych Liderów". 18 anonimowych uczestników, którzy niepewnie mówią sobie "cześć" wchodząc do Zamku w Kamieniu Śląskim. Po kilku ćwiczeniach integracyjnych, takich jak budowanie zamku z papieru, pobijanie rekordu w podawaniu piłki, elektryzujący grejpfrut niepewność przeradza się w śmiech, a uczestnicy zamieniają się w "Szalonego Niedźwiedzia", "Pędzącego Strusia" czy "Tańczącą Iskierkę". Wieczór integracyjny trwa do późnych godzin nocnych a i tak na rozmowy ciągle za mało czasu... Kolejny dzień to komunikacja w grupie, czyli scenki teatralne: " żyrafa chora na grypę" komunikuje się ze "słoniem z migreną" pokazując jej swoje zdenerwowanie stosując technikę FUO, a "koń, który jest przeziębiony" parafrazuje wypowiedź "chomika ze szkarlatyną" zadając mu otwarte i zamknięte pytania.

Pierwszemu warsztatowi poświęconemu integracji, roli w grupie oraz komunikacji towarzyszyła zabawa, śmiech, zadowolenie, zaangażowanie, wspólna pomoc... oby tak dalej!.

 

Szczegółowe informacje:

Patrycja Wiencek
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
ul. 1 Maja 13/2, 45-068 Opole tel.: (77) 40 25 105, faks: (77) 40 25 115

e-mail: patrycja.wiencek@haus.pl« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej