Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychNiechęć do większej integracji krajów Unii Europejskiej? Zapraszamy na „Rozmowy o Europie”!


Chcemy rozmawiać o krytycznych poglądach wobec różnych elementów bieżącej polityki oraz systemu prawnego Unii Europejskiej. Zapraszamy na debatę w ramach cyklu „Rozmowy o Europie. Eurosceptycyzm w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej” w dniu 21 listopada 2016 r. w Opolu.

 

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundacja Konrada Adenauera zapraszają na debatę. Z uwagi na rosnące obawy Europejczyków związane z kryzysem finansowym, wspólną walutą, a obecnie wzmożonym kryzysem migracyjnym i przegłosowanym w referendum wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, pragniemy pokazać mieszkańcom Opolszczyzny, dlaczego warto angażować się w sprawy Unii Europejskiej.

 

Debata z cyklu „Rozmowy o Europie”:
„Eurosceptycyzm w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej”
21 listopada 2016 r., o godz. 11.30
Sala nr 20 w Collegium Civitas, Uniwersytet Opolski, ul. Katowicka 89

 

Gośćmi spotkania będą dr Marek Migalski z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, poseł do Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2014, dr Błażej Choroś z Instytutu Politologii Uniwersytetu Opolskiego oraz Piotr Buras, Dyrektor Warszawskiego Biura Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Zyzik, redaktor naczelny Nowej Trybuny Opolskiej.

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

 

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. W załączeniu znajdą Państwo program spotkania.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 20 listopada 2016 r.

 « wsteczKONTAKT

Julianna Klick

Tel. 77 402 51 05

e-mail: julianna.klick@haus.pl

DO POBRANIA

zaproszenie[.doc]

PARTNERZY