Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychW październiku rozpoczynają się Dni Kultury Niemieckiej na Śląsku Opolskim


Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim wraz z partnerami organizuje po raz trzynasty Dni Kultury Niemieckiej na Śląsku Opolskim. Od 1 października do 20 listopada 2016 r. W ramach Dni Kultury odbędą się m.in. koncerty, seminaria,  wykłady, spotkania autorskie, wystawy i warsztaty.

Niezwykłym i różnorodnym programem z obszaru historii, muzyki, literatury oraz sztuki organizatorzy pragną pokazać, że Niemieckie Dziedzictwo Kulturowe jest ważnym i wartościowym elementem kultury regionalnej w skarbnicy kultur na Śląsku Opolskim. 

Organizowane przez nas w dniach 26.10–28.10.2016 na Zamku w Kamieniu Śląskim XXI Seminarium Śląskie oraz Spotkanie ze Świadkami Historii pt. „1945 – droga w nieznane” w dniu 26.10.2016 także na Zamku w Kamieniu Śląskim, również ubogacą program Dni Kultury Niemieckiej na Śląsku Opolskim.

Już dziś zapraszamy Państwa serdecznie do udziału!

Szczegółowy program Dni Kultury Niemieckiej znajdą Państwo w załączeniu.

Więcej informacji o Dniach Kultury Niemieckiej  i kontakt tutaj: http://skgd.pl/2016/09/20/znamy-program-13-dni-kultury-niemieckiej-na-slasku-opolskim/

Natomiast więcej informacji o Seminarium Śląskim i kontakt tutaj: http://www.haus.pl/aktualnosci-1057.html« wsteczDO POBRANIA

Program:

program[.doc]