Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychArchiwum Historii Mówionej nie próżnuje letnią porą!


Już wkrótce na stronie www.e-historie.pl efekty pracy uczestników tegorocznej edycji AHM w postaci wywiadów radiowych ze świadkami czasu!

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy tegorocznej edycji naszego projektu Archiwum Historii Mówionej kończą prace nad wywiadami radiowymi ze świadkami czasu. Niebawem efekty pracy 20 młodych ludzi z woj. opolskiego i śląskiego będzie można odsłuchać na stronie e-historie.pl.

Jak co roku, podsumowaniem i swoistą nagrodą dla młodzieży, za trud włożony w projekt, będzie podróż studyjna do Berlina, która odbędzie się w dniach 27-29 października br. W programie wyjazdu znajdą się m.in. spotkania z politykami i zwiedzanie berlińskich muzeów.

W listopadzie br., czeka nas nowość w przebiegu AHM- po raz pierwszy odbędzie się spotkanie alumnów Archiwum Historii Mówionej, projektu, który w tym roku odbywa się już po raz dziewiąty, i który dorobił się już sporej grupy absolwentów.

Śledźcie stronę e-historie.pl oraz fanpage AHM na FB aby wiedzieć co nowego w projekcie, który ocala od zapomnienia.« wsteczKONTAKT
Izabela Waloszek
e-mail: izabela.waloszek@haus.pl
Tel.: 77 40 25 105
Faks. 77 40 25 115
PARTNERZYFinansowanie: