Logo DWPN 1%

Debata pod hasłem "UE 25"
Dodaj do ulubionychDroga Młodzieży, szanowni Nauczyciele,

Centrum Europejskie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej i Forum Szkolnych Klubów Europejskich serdecznie zapraszają do udziału w ostatnich dwóch w tym roku debatach pod hasłem "UE 25". Mamy nadzieję, że dzięki poruszanej tematyce i aktywnym uczestnictwie w spotkaniach dyskusyjnych młodzież będzie świadomie obserwować procesy zachodzące nie tylko w Polsce, ale również w zjednoczonej Europie, a w przyszłości aktywnie partycypować w kształtowaniu przyszłości swojej i Unii.

Debaty "UE 25" są adresowane do młodzieży szkół ponadpodstawowych i prowadzone w formie debat oksfordzkich. Uczestnicy spotkań podzieleni są na dwie grupy prezentujące odmienne opinie na podany temat. Poniżej zamieszczamy wykaz terminów i tematów debat:

Miejsce: Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, ul. Rybnicka 27, Gliwice
Czas trwania: 11.00-13.00

26 listopada
Czy UE wyprze i zastąpi państwa narodowe?

17 grudnia

Czy UE jest gwarantem pokoju i bezpieczeństwa w Europie?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w debatach i swobodnego wyrażania opinii na zaproponowane w tym roku tematy.

Przypominamy wszystkim zainteresowanym udziałem w projektach Domu o obowiązku wcześniejszego zgłaszania uczestnictwa w każdym spotkaniu: tel.: (032) 232 49 02 wew. 120, fax: (032) 232 49 01, e-mail: lukasz.fuja@haus.pl

Równocześnie prosimy opiekunów Szkolnych Klubów Europejskich o kontakt w celu uzupełnienia bazy danych SKE.« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej