Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychJuż w czerwcu kolejne spotkanie rodzin wychowujących dzieci dwujęzycznie !


26 czerwca 2016r. o godz. 15.00  w Pałacu Lucja w Zakrzowie (gmina Gogolin, woj. opolskie) odbędzie się kolejne spotkanie rodzin wychowujących dzieci dwujęzycznie lub chcących w przyszłości wychowywać dzieci w ten właśnie sposób.

 

 

 

 

26 czerwca 2016 r. (niedziela), godz. 15.00
Hotel Pałac Lucja, Zakrzów,
ul. Stawowa 9
47-330 Zdzieszowice

http://palaclucja.pl/

W miłej i swobodnej atmosferze rozmawiać będziemy na temat kwestii związanych z dwujęzycznym wychowaniem a rodzice będą mieli możliwość wymienienia się doświadczeniami z zakresu dwujęzycznego wychowania.

Podczas spotkania dla dzieci zostaną przygotowane gry i zabawy językowe przez animatorów. Zakończeniem, spotkania będzie wspólny grill.

Podczas spotkania chcielibyśmy również zorganizować pewnego rodzaju Flohmarkt. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zabranie na spotkanie materiałów do nauki języka niemieckiego (gier, książek, płyt CD, itp.) z których dzieci już nie korzystają, aby móc podczas spotkania dokonać wymiany tego rodzaju artykułów z innymi uczestnikami.

Gośćmi spotkania będą: Sabine Haake, Konsul Republiki Federalnej Niemiec w Opolu oraz Dominika Rotthaler, blogerka z München dzieląca się na swoim blogu doświadczeniami w wychowaniu dwujęzycznym. Waldemar Gielzok, prezes Niemieckiego Towarzystwa Oświatowego, będzie moderował spotkanie.

W załączeniu program spotkania wraz z formularzem zgłoszeniowym. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 18 czerwca 2016 r.« wsteczKONTAKT

Patrycja Wiencek Baron
DWPN Opole
e-mail: patrycja.wiencek@haus.pl
tel. 77 40 25 105
faks: 77 40 25 115

DO POBRANIA

  program[.doc]
  karta potwierdzenia[.doc] 

PARTNERZY

 

 

 

Finansowanie: