Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychRusza Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej!


W dniach 3-4 czerwca 2016 r. w Zakrzowie (woj. opolskie), odbędzie się inauguracyjne seminarium Akademii Samorządowca Mniejszości Niemieckiej.

 

 

 

 

 

 Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej
3-4 czerwca 2016,
Pałac Lucja,ul. Stawowa 9, Zakrzów
47-320 Gogolin

W pracy samorządowca często pojawiają się pytania typu: jak reprezentować społeczność lokalną, przez którą zostało się wybranym? Jak przedstawić potrzeby i problemy swojego otoczenia w procesie podejmowania decyzji w gminie czy powiecie? Jak osiągać cele, które założyliśmy w momencie przystąpienia do pracy samorządowca? Jak reprezentować całą społeczność lokalną w całej jej różnorodności.

Próbując odpowiedzieć na powyższe pytania, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w partnerstwie ze Towarzystwem Społeczno – Kulturalnym na Śląsku Opolskim oraz Związkiem Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce zapraszają na dwudniowe warsztaty, które są częścią nowego projektu pt. „Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej”. Celem akademii jest budowania sieci kontaktów i utrzymania pozytywnych relacji wszystkich członków działających na szczeblu samorządowym, w celu wymiany informacji, stworzeniu katalogu dobrych praktyk MN.

W załączeniu znajdą Państwo program oraz kartę potwierdzenia uczestnictwa, którą prosimy odesłać do dnia 27 maja 2016 r., faksem, mailem bądź pocztą na opolski adres DWPN.

Całościowy koszt warsztatów wynosi 30 zł od osoby. Opłaty należy dokonać przelewem na konto  02 1140 1788 0000 3324 9900 1001 z dopiskiem „Akademia Samorządowca Mniejszości Niemieckiej”, 2 dni przed planowanym warsztatem.« wsteczKONTAKT
Izabela Waloszek
e-mail: izabela.waloszek@haus.pl
Tel.: 77 40 25 105
Faks. 77 40 25 115
DO POBRANIA

  program[.doc]

  karta potwierdzenia[.doc]

PARTNERZY


 Finansowanie: