Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychKonkurs filmowy "Jestem Europejczykiem. Jestem tolerancyjny!"


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza zarówno młodzież jak i dorosłych z całej Polski do udziału w konkursie na film krótkometrażowy pt.: „Jestem Europejczykiem. Jestem tolerancyjny”. Pokaż nam, że jesteś Europejczykiem, dla którego najwyższe wartości to tolerancja i równość! Nagraj siebie i swoich znajomych, prześlij do nas film i zgarnij atrakcyjne nagrody!

 

 

 

  Konkurs filmowy
„Jestem Europejczykiem. Jestem tolerancyjny”
wrzesień-listopad 2015

 

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz Konsulatem Generalnym RFN zaprasza osoby z całej Polski do udziału w konkursie na film krótkometrażowy nagrany np. telefonem komórkowym pt.: „Jestem Europejczykiem. Jestem tolerancyjny!” w trzech kategoriach wiekowych:

  • od 13 do 15 lat
  • od 16 do 19 lat
  • od 20 lat wzwyż

Pokaż nam, że jesteś Europejczykiem, dla którego najwyższe wartości to tolerancja i równość! Nagraj siebie i swoich znajomych, prześlij do nas film i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Zadaniem jest nagranie krótkiego filmu (od 1 – 2 min.), który pokaże nam, że jesteś Europejczykiem, dla którego tolerancja, wolność jednostki, równość, demokracja, prawa człowieka to podstawowe wartości i zasady życia we wspólnej Europie i Polsce.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie bądź dostarczenie do siedziby DWPN w Gliwicach pracy konkursowej: filmu wraz z tytułem na nośniku danych oraz danych adresowych.

Termin nadsyłania prac: 30 listopada 2015.

 « wsteczKONTAKT
Mariusz Rotarski
manager projektów
tel.: 32 461 20 70
e-mail: mariusz.rotarski@haus.pl
DO POBRANIA
Regulamin konkursu [.pdf]
PARTNERZY


Konsulat Generalny RFN we Wrocławiu

Partonat medialny:

 

Dziennik Zachodni