Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychPierwszy Zjazd Klubów Odkrywców Niemieckiego w OpoluW ramach kampanii promującej polsko-niemiecką dwujęzyczność pt. „Bilingua – łatwiej z niemieckim” w 2014 roku w wybranych szkołach (szkoły podstawowe i gimnazja) województwa opolskiego i śląskiego powstało 21 Klubów Odkrywców Niemieckiego.

Celem Klubów jest w szczególności zdobywanie przez uczniów wiedzy na temat kultury, życia społecznego i wielokulturowej historii Górnego Śląska jak i innych regionów zamieszkałych przez mniejszość niemiecką w Polsce oraz  nauka języka niemieckiego.

15 maja 2015r. (piątek) w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbędzie się pierwszy Zjazd Klubów Odkrywców Niemieckiego. Podczas spotkania Kluby będą miały okazję zaprezentowania się i przedstawienia swojej działalności. W programie przewidziane są również animacje językowe – gry i zabawy w języku niemieckim, dla wszystkich uczestników.

Poprzez organizowany Zjazd Klubów chcemy podziękować dzieciom i nauczycielom za ich zaangażowanie we wspólne odkrywanie języka niemieckiego.

Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania.

W załączniku program Zjazdu Klubów Odkrywców Niemieckiego.

 

« wsteczKONTAKT

Patrycja Wiencek-Baron

Tel.: +48 (77) 402 51 05

partycja.wiencek@haus.pl

DO POBRANIA

Program:

Program[.doc]