Logo DWPN 1%

Polsko-Niemieckie Seminarium
Dodaj do ulubionychJuż 18 września br. zapraszamy wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce na całodniowe Polsko-Niemieckie Seminarium „Federalizm w Europie na przykładzie Śląska i Dolnej Saksonii” w Gliwicach.

 

 

 

 

Polsko-Niemieckie Seminarium
„Federalizm w Europie na przykładzie Śląska i Dolnej Saksonii”
18 września (czwartek) 2014 roku, godz. 9:30
ul. Bojkowska 37, Gliwice

 

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce zaprasza dnia 18 września 2014 roku w Gliwicach na całodniowe Polsko-Niemieckie Seminarium „Federalizm w Europie na przykładzie Śląska oraz Dolnej Saksonii” przy udziale przedstawicieli Landtagu Dolnej Saksonii.

Inicjatywa ta ma na celu stworzenie swoistego polsko-niemieckiego forum wymiany doświadczeń na polu oświatowym oraz polityki regionalnej, a także porównanie rozwiązań oraz schematów działania w kwestiach wspólnych Górnego Śląska oraz Dolnej Saksonii. Wspólnie pragniemy zastanowić się nad przyszłością oraz rolą Górnego Śląska i Dolnej Saksonii w perspektywie kraju oraz Europy.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Seminarium, prosimy o zgłoszenia do dnia 15 września br. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegółowy program do pobrania obok.« wsteczKONTAKT
Weronika Wiese,
tel.: 32  461 20 70,
faks: 32  461 20 71,
e-mail: weronika.wiese@haus.pl
DO POBRANIA

Program [.doc]

PARTNERZY

Organizator: