Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychDoradczynie ds. dwujęzyczności ciągle w drodze!

Działalność Punktu Doradczego w ramach kampanii „Bilingua-łatwiej z niemieckim!” cieszy się niesłabnącą popularnością. Nasze Doradczynie ds. dwujęzyczności odwiedzają m.in. szkoły i koła DFK  prezentując zalety dwujęzyczności oraz zachęcając do nauki języka niemieckiego.

Punkt Doradczy jest jednym z elementów naszej kampanii promującej polsko-niemiecką dwujęzyczność. Działa już kolejny rok i ponownie cieszy się dużym zainteresowaniem. Od początku tego roku doradztwem udało nam się objąć kilkanaście tysięcy osób, z czego aż kilka tysięcy podczas spotkań i warsztatów. Prowadzą je nasze Doradczynie ds. dwujęzyczności na terenach województwa opolskiego i śląskiego. W trakcie spotkań odbywają się dyskusje dot. dwujęzyczności, prowadzimy animacje językowe oraz wskazujemy na ciekawe, często alternatywne metody nauki oraz doskonalenia znajomości języka niemieckiego.

Nasze Doradczynie mogą odwiedzić również Waszą szkołę (od września), koło DFK bądź inną instytucję/organizację. Wystarczy się do nas zgłosić. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe:

województwo opolskie:

Barbara Chyłka
Tel. 603 588 830
e-mail: barbara.chylka@haus.pl

województwo śląskie:

Iwona Breguła-Hanysek
Tel. 667 500 890
e-mail: iwona.hanysek@haus.pl

 

Zachęcamy do kontaktu. Polecamy Państwa uwadze pozostałe działania w ramach Punktu Doradczego oraz kampanii „Bilingua-łatwiej z niemieckim”, które śledzić można na profilu FB:

https://www.facebook.com/latwiejzniemieckim/

 « wsteczKONTAKT

Karolina Syga
Tel. 77 402 51 05
e-mail: karolina.syga@haus.pl

PARTNERZY

Działalność Punktu Doradczego finansowana jest ze środków:

 

 

 

Oraz współfinansowana ze środków: